Banskobystrický maratón 2019

V Banskej Bystrici sa 8.6.2019 popri ďalších akciách uskutočnili aj behy v maratóne, polmaratóne a minimaratóne. K bohatej účasti sa pridali aj traja naši členovia. V minimaratóne na 4,2 km trati sa Melicherčík Ján ml. v kategórii 16-39 r. v konkurencii 41 pretekárov časom 17,05 min umiestnil na 1. mieste. Melicherčík Ján st. v kategórii nad 40 r. v konkurencii 45 pretekárov časom 17,10 min umiestnil na 2. mieste. Liptáková Miroslava sa v polmaratóne v kategórii 18-39 r. v konkurencii 116 pretekárok časom 1:31,38 min umiestnila na 3. mieste. Veľká gratulácia k výbornému umiestneniu a výkonom v ťažkých podmienkach.